Recrutam macelar porc vita munca strainatate Germania

Tara: Germania

Post: Macelar

Numar posturi: 10

Angajator: Firma din Germania

Perioada: Nedeterminata

Salariul: incepand de la 1600 EUR net/luna

Comision de intermediere: 0 EUR

Descriere:

Agentia de recrutare IWR cauta – muncitori calificati/necalificati pentru productia de carne si mezeluri in abatoare de porc si vita – pentru un angajator din Germania.

Iti oferim posibilitatea de a munci in abatoarele din Germania pe posturi de macelari transatori, dezosatori, fasonatori, sacrificatori.

Program de lucru 8 ore de luni pana vineri, cu posibilitate de ore suplimentare.

Cunostintele de limba germana nu sunt obligatorii.

Se ofera cazare si salarii incepand de la 1600 euro luna

Important!
Cazare asigurata contra cost: 200 euro cu toate costurile incluse (gaz, curent, apa)

Descrierea postului:

  • sunteti flexibil si va adaptati bine la munca de echipa
  • experienta anterioara in domeniu este cu siguranta un avantaj
  • sunteti o persoana motivata care este dispusa sa munceasca

Conditiile oferite de companie sunt:

  • program de zi, 8 – 10 ore, de luni pana vineri
  • colaborare stabila si de lunga durata
  • orele suplimentare platite

Beneficii:

  • Salariu atractiv
  • Sistem de bonificatie
  • Contractul este pe perioada nedeterminata

Plecarea se face rapid, intre 1 – 2 saptamanii

Agentia de recrutare IWR nu percepe comision de intermediere!